Supergirl - Türkçe Dublaj - 2. Sezon 1. Bölüm


Sezon: 2

1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm 4. Bölüm 5. Bölüm 6. Bölüm 7. Bölüm 8. Bölüm 9. Bölüm 10. Bölüm 11. Bölüm 12. Bölüm 13. Bölüm 14. Bölüm 15. Bölüm 16. Bölüm 17. Bölüm 18. Bölüm 19. Bölüm 20. Bölüm 21. Bölüm 22. Bölüm
Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Supergirl - Türkçe Dublaj
Supergirl - Türkçe Dublaj

Supergirl - Türkçe Dublaj

DC'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. Projenin arkasında Arrow ve The Flash gibi dizilerin yapımcısı Greg Berlanti var.

Tür: Aksiyon , Bilim-Kurgu , Macera , Dram

Oyuncular: Melissa Benoist , Chyler Leigh , David Harewood , Mehcad Brooks , Katie McGrath , Jesse Rath , Nicole Maines , Andrea Brooks , Azie Tesfai , Julie Gonzalo , Staz Nair

Yönetmen:

Senaryo:

Ülke: US

Çıkış Tarihi: 2015-10-26

Süre:

Görüntü Kalitesi: HD

Puanlama: 0

6.3

Puanlama(1)